تبلیغات
آوای سردرود
آوای سردرود

روز جمعه مورخه 4/4/89 روز مبارزه با موادمخدر و سلامت خانواده‌ها نامگذاری شده بود قریب به اتفاق والدین در سراسر كشور در كنار اعضای خانواده خویش در ورزش صبحگاهی و پیاده‌روی عمومی شركت جسته و به شعار به ورزش آری به اعتیاد نه ، قوت بخشیدند.

در این راستا تربیت بدنی سردرود با همكاری سپاه پاسداران ، شهرداری و شورای اسلامی شهر ، و با دعوت عمومی از همه شهروندان ، اقدام به برگزاری همایش سلامت و نشاط خانوادگی را برگزار نمود. این مراسم كه از فلكه طالقانی شروع و در پارك مره‌خونی پایان یافت نكته‌های جالب و در خور توجهی داشت كه درج آنها خالی از لطف نیست.

-  اكثر خانواده‌ها در ساعت مقرر در محل شروع همایش حضور داشتند ، كه با تأخیر عده‌ای همایش ، نیم ساعت با تأخیر شروع گردید.

-  برای اولین بار چند ارگان دست در دست هم داده و به برگزاری همایشی با شكوه (پیاده روی صبحگاهی) اقدام نمودند و بركت در با هم بودن را تجربه كردند.

-  60 درصد شركت كنندگان در این همایش سلامت را بانوان و كودكان خردسال تشكیل می‌دادند و این نشان دهنده اهمیت سلامت و جامعه عاری از هر گونه دود و دودی از دیدگاه بانوان را نشان می‌داد.

-  هیأت كوهنوردی شهرمان با آنكه در توان داشت با مهیا نمودن صبحانه و تقسیم آن در بین خانواده‌ها سنگ تمام گذاشت ، و تشكر و قدردانی از آنها تنها متاع تقدیمی ماهنامه به این عزیزان زحمت كش می‌باشد.

-  حضور اعضای خانه عكاسان جهت ثبت لحضات این همایش در نوع خود جالب توجه بود.

-  عدم حضور عده‌ای از ورزشكاران صبحگاهی و جای خالی آنها به وضوح محسوس باشد.

اما آنچه در این مراسم و همایش واقعاً جالب و غیر قابل وصف بود حضور شركت كنندگان حاضر بود كه همگی بخاطر سلامتی خود و خانواده‌هایشان در این

راهپمیایی حضور یافته بودند و اصلاً دیدار چهره‌های محبوب و نام آشنای ورزش بر ایشان مفهومی نداشت.

حضور مسئولان شهری اعم از ؛ ریاست تربیت بدنی (فتح‌اله‌زاده) ، ریاست بسیج مقاومت سپاه پاسداران (سرهنگ طه) -  مهندس نساج (شهردار) ، ریاست شورای اسلامی شهر (رضا فتح‌اله‌زاده) ، دكتر قویدل و ...  جلوة خاصی به این مراسم داده بود.

دریافت صدای قابل قبول از بلندگوهای پارك مره‌خونی و مدیریت در برنامه‌های بعدی توجه مسئولان امر را می‌طلبید. لازم به توضیح است در خاتمه این همایش به قید قرعه به 31 نفر از شركت كنندگان جوایز نفیسی از طرف شهرداری اهداء گردید.

بر خود وظیفه می‌دانیم از برگزار كنندگان این مراسم بخصوص پرسنل زحمت كش خدمات شهری نهایت تشكر و قدردانی خود را ابراز نموده و به امید اینكه شاهد تدام چنین همایش‌هایی در آینده نزدیك باشیم.ارسال در تاریخ سه شنبه 26 مرداد 1389 توسط محمد رضا دردایی
قالب وبلاگ