تبلیغات
آوای سردرود
آوای سردرود

ماه رجب از ماه‌های عزیز و پربركت است. از قدیم‌الایام با آمدن ماه رجب همگان وظیفه خود می‌دانند بر هم‌نوعان و محتاجان جامعه كمك رسانی كنند و عده‌ی زیادی در آرامش بودن روح از دست رفته‌گان خود را با اعطای نذورات و احسان به موسسه‌های خیریه جستجو می‌كنند در همین راستا در اولین پنجشنبه ماه رجب موسسه‌های خیریه با حضور در كنار مزار شهدا و مساجد محل به دریافت كمك‌های مردمی در جهت رفع مشكلات نیازمندان اقدام نمودند.

موسسه خیریه امام حسن مجتبی(ع) و هسته خیریه امام خمینی (ره) كه زیر نظر كمیته امداد قرار دارد ، تا كنون خدمات شایانی را برای رفع گرفتاری نیازمندان بعمل آورده‌اند. از نمونه اقدامات نیك و نوع دوستانه تأسیس سه باب منزل مسكونی و هزینه تأمین نیازهای پزشكی مستحقان می‌باشد.

اقدام این عزیزان زحمت كش‌ در جمع‌آوری كمك‌های مردمی در اولین پنجشنبه ماه رجب با استقبال پرشور مردمی روبرو شد و ما شاهد صحنه‌های بی‌بدیل از خلوص و صفای همه آحاد مردم برای كمك به همنوعان و نیازمندان بودیم تا جائیكه بزرگواری بانوی 70 ساله با اعطای اسكناس 200  تومانی كه نشان از روح بلند و منش بزرگ این مادر بود ، از دید مسئول ماهنامه پنهان نمانده و اهمیت كمك به هم نوع این بزرگوار به قول معروف « جوشش خون آفتاب را شرمگین می‌كند » چراغ راهی برای گمشدگان در لذایذ دنیوی است.ارسال در تاریخ سه شنبه 26 مرداد 1389 توسط محمد رضا دردایی
قالب وبلاگ